Стаціонар

Наші пацієнти є для своїх господарів членами сім’ї, більшість із них ніколи не розлучалися зі своїми власниками надовго, тому часом буває непросто погодитись на госпіталізацію.

Якщо лікар на первинному прийомі пропонує помістити пацієнта в стаціонар, значить, захворювання становить більшу небезпеку для тварини, ніж можливий стрес при госпіталізації, адже існує ціла низка патологій, ефективна терапія яких неможлива або скрутна в домашніх умовах або амбулаторно.

У стаціонар, як правило, направляються тварини, яким потрібна тривала інфузійна терапія і постійний контроль ряду показників (наприклад, при таких патологіях як хронічна ниркова недостатність, печінкова недостатність, цукровий діабет, гострі неінфекційні шлунково-кишкові розлади, неускладнені травми і т.д.). , а також ті, хто проходить реабілітацію після оперативних втручань. Чий стан потребує постійного лікарського контролю. Сучасне медичне обладнання та кваліфікація персоналу дозволяють успішно проводити терапію загрозливих для життя станів, таких як тяжкі порушення роботи серцево-судинної та дихальної систем, нирок, нервової системи, серйозні травми, велика крововтрата, шок різної етіології (причинності) та багато інших…

Лікар доктор інформує власника про тяжкість стану пацієнта, про ймовірний діагноз, дослідження, які можуть знадобитися при подальшій діагностиці та вартості послуг і процедур.

stacionar1
stacionar2